Oferta


     Serdecznie zapraszamy Państwa do zwiedzania naszej Winnicy i Winiarni jak również zakupów. Wina białe oraz różowe mamy w cenie 60zł, czerwone 65zł butelka. Wina białe i czerowne tworzone metodą APPASIMENTO w cenie 70-80zł.

Sklepik nasz otwarty jest w weekendy w godz. 10.00-19.00 (w niedziele, w popołudniowych godzinach lepiej zadzwonić),  ewentualnie innego dnia po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Zwiedzanie Winnicy oraz Winiarni z właścicielem/przewodnikiem (trwający ok godziny) wraz z degustacją win, odbywa się w soboty i niedziele w godzinach: 11.00,  14.00, cena to 45zł/osoba, niezależnie czy dana osoba degustuje wina czy nie.  Minimalna liczba to 6 osób dorosłych czyli kwota 270 zł. Prosimy o wcześniejsze zarezerwowanie terminu. Ewentualnie innego dnia lub w inną godzinę po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

Przyjmujemy również gości, którzy podróżują camperami, cena to 120zł/doba lub pod namiot, cena to 100zł/doba (zameldowanie: 14.00 , wymeldowanie: 11.00). Udogodnienia to: toalety, napełnianie wody, dostęp do prądu, leżaki i stoły piknikowe, miejsce na ognisko, śmietniki, prysznic - 10zł/osoba, sauna mieszcząca do 6-8 osób - 200zł za godzinę.     Prosimy o wcześniejszą rezerwacje telefoniczną lub mailową.

W tych wyjątkowym miejscu chętnie opowiemy o wnoroślach, ich odmianach, uprawie, ochronie oraz produkcji i rodzajach wina.

Organizujemy atrakcje dla grup zorganizowanych zgodnie  z potrzebami klientów.

Przyjmujemy grupy do 80 osób w dużym namiocie z widokiem na Winnice.

Pakiet podstawowy: 45zł/osoba  zawiera:

zwiedzanie z przewodnikiem Winnicy oraz Winiarni + degustacja 3 rodzajów wina (przy min. 6 osobach), czas zwedzania to ok 1h.

Pakiet poszerzony: 65zł/osoba zawiera:

zwiedzanie Winnicy oraz Winiarni + degustacja 3 rodzajów wina + deska lokalnych serów, chleb, oliwa lub w zamian kajmak, woda, kawa, herbata (przy min. 15 osobach).

Możliwa jest także zmiana formy spotkania. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Ognisko w winnicy tj.: pieczenie kiełbasek, ziemniaczków, woda, kawa, herbata, cena 70zł

Organizujemy również imprezy integracyjne, okolicznościowe jak urodziny, komunia czy przyjęcie weselne  w namiocie, przy ognisku,  -120zl/ osoba. W tej cenie oprócz ogniska, pakiet zawera: zwiedzanie Winnicy oraz Winiarni + degustacja 3  rodzajów wina + deska lokalnych serów, chleb, oliwa, woda, kawa, herbata, ewentualnie ciasto domowe (przy min. 20 osobach)

Do dyspozycji gości mamy prywatny staw, gdzie można poopalać się, posłuchać śpiewu ptaków z widokiem na winnice, odpocząć na ławkach, zorganizować piknik na kocu przy lampce wina z Winnicy oraz deską regionalnych serów z pobliskiej Serowarni.

Możemy stworzyć dla Państwa własną, spersonalizowaną etykietę na butelce naszego wina np. z okazji wesela, urodzin lub imprezy firmowej.

Zachęcamy do zakupu Vouchera Prezentowego dla dwóch osób, który zawiera: zwiedzanie Winnicy i Winiarni, degustacje 2-3 (wzależnoci od dostępności) rodzajów wina oraz butelkę wybranego przez siebie wina dostępnego w Winnicy (nie dotyczy Win suszonych) - koszt 360zł.

Zapraszamy również na sesje zdjęciowe lub filmowe w naszym malowniczym, winogronowym plenerze - koszt 0zl.

Jedyny nasz warunek to zakup wybranego wina, choć parę zdjęć z naszą butelką oraz oznaczenia Winnicy na FB lub Instagramie bądź udostępnienie nam niektórych zdjęć robionych w naszym miejscu.

Zachęcamy wycieczki szkolne, młodzieżowe, studenckie do zwiedzania Winnicy oraz Winiarni. W tym czasie chętnie pokarzemy budowę winogrona, zbadamy poziom zawartości cukru w winogronie, opowiemy o ich odmianach, uprawie i ochronie, produkcji wina oraz jego rodzajach - koszt 40zł/ osoba. Istnieje możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem kiełbasek lub chlebka, woda, herbata + zabawa na placu zabaw, hamakach, boisku do piłki siatkowej, koszykowej lub nożnej - koszt 65zł/ osoba

          Uprzejmie prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu.

          Aby umówić się na degustację prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

          Wiadomości należy wysyłać na adres: e-mail: winnicamilanowska@wp.pl lub telefonicznie: 662 064 842.

                                                                                                                       Joanna Chrobot-Pabis

Wróć

Dane kontaktowe:
Joanna Chrobot-Pabis
Milanowska Wólka 18B
26-006 Nowa Słupia
adres e-mail: winnicamilanowska@wp.pl
numer telefonu: 662 064 842